Kontaktuppgifter

Vill du komma i kontakt med oss? Testa på något av följande.

Email

Styrelsen@streestars.se

Telefon

0703024496

Adress

Skjutbanevägen 53237 Skara
Street Stars
Veteranbilslrally 14 Maj
Fikakvällar
Varje torsdag kl 18 är det fikakväll i vår klubblokal.

Events Calendar

January 2017
  • Thursday 05 January 2017 17:30 - 19:30
    Fika kvällby Ove Berlin  ::  Street Stars Cruisers
  • Thursday 12 January 2017 17:30 - 19:30
    Fika kvällby Ove Berlin  ::  Street Stars Cruisers
  • Thursday 19 January 2017 17:30 - 19:30
    Fika kvällby Ove Berlin  ::  Street Stars Cruisers
  • Thursday 26 January 2017 17:30 - 19:30
    Fika kvällby Ove Berlin  ::  Street Stars Cruisers
February 2017
  • Thursday 02 February 2017 17:30 - 19:30
    Fika kvällby Ove Berlin  ::  Street Stars Cruisers
  • Thursday 09 February 2017 17:30 - 19:30
    Fika kvällby Ove Berlin  ::  Street Stars Cruisers
  • Thursday 16 February 2017 17:30 - 19:30
    Fika kvällby Ove Berlin  ::  Street Stars Cruisers
  • Thursday 23 February 2017 17:30 - 19:30
    Fika kvällby Ove Berlin  ::  Street Stars Cruisers
March 2017
  • Thursday 02 March 2017 17:30 - 19:30
    Fika kvällby Ove Berlin  ::  Street Stars Cruisers
  • Thursday 09 March 2017 17:30 - 19:30
    Fika kvällby Ove Berlin  ::  Street Stars Cruisers